Könnyedén győzött a NYIKSE
2018. 10. 20.

Simán vertük a Gyulát

Lejátszotta első mérkőzését az új szezonban a Sunshine NYIKSE NBII-es férfi kosárlabda csapata, pénteken 19 órától a Bánki tornatermében. Mivel a hazaiaknál még mindig nagyon sok a sérült meghatározó játékos, több fiatal is helyet kapott a csapatban. A NYIKSE remekül kezdte a találkozót, az első negyedet simán megnyerték a mieink. A második játékrészben ugyan kiegyenlítettebb volt a játék, de a nagyszünetre így is csaknem 20 pontos előnnyel mehettek a nyíregyházi kosarasok. A meccs második félidejében már egy pillanatig sem forgott veszélyben a NYIKSE győzelme. A hazai csapatban szenzációsan mutatkozott be, a mindössze 15 éves Csikós Botond, aki a második félidőben 15 pontot dobott, így jelentősen hozzájárult a nyíregyházi sikerhez. A végeredmény: Sunshine NYIKSE - Gyulai KK 93-54.